• زبان فارسی سایت راشکیان
  • English language rashkiyan site
  • موقع راشكيان باللغة الإنجليزية

دستگاه هایکلین مدل ap-208

دستگاه ضدعفوتی و تهویه هوا HiClean مدل AP-208 با تکنولوژی کلدپلاسما، با قابلیت حذف میکروب ،ویروس ،باکتری

دستگاه ضدعفونی و تهویه محیط                                      
دستگاه تهویه و ضدعفونی کننده هوا  برند HiClean   مدل های AP-208  از سری دستگاه های غیر صنعتی شرکت راشکیان مبتنی بر تکنولوژی کلدپلاسما  میباشد که قابل نصب در اتاق ها ، منازل ، آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی ، ادارات ، .....  جهت حذف هرگونه میکروب ، باکتری  و ویروس و ایجاد تهویه مطبوع میباشد . همچنین این دستگاه قابلیت از بین بردن بوی نامطبوع و یا ذرات روغن را در فضا دارد و از رشد کپک در محیط پیشگیری میکند .
 روش تولیدی در این دستگاه ترکیبی از تکنولوژی COLDPLASMA  و A.T.O.T  میباشد که سبب اثرگذاری سریعتر در بازه ی زمانی کمتر مشود . تیم راشکیان با بهره گیری از  تحقیقات آزمایشگاهی و بر اساس استاندارد های بین المللی موفق به تنظیم دوز خروجی متناسب برای حضور افراد در محل گردید و از این جهت این دستگاه بهترین گزینه جهت ضدعفونی  محلی که افراد در آن حضور دارند میباشد چرا که بر خلاف سایر مواد ضدعفونی کننده در عین حال که توان بالاتری دارد ، هیچگونه ماده ی شیمیایی و مضر تولید نکرده و پس از تاثیر بر عوامل آلاینده در محیط به سرعت تبدیل به اکسیژن میگردد .
 در حال حاضر تنها چند کشور محدود به تکنولوژی کلد پلاسما دسترسی دارند ، شرکت راشکیان و تیم هایکلین  مفتخراند  جدیدترین تکنولوژی های روز  سازگار با محیط زیست را به بازار های ملی و بین المللی عرضه میدارند .
همچنین کادر مشاورین فنی و خدمات همواره آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند و شما میتوانید 
از طریق شماره تماس های زیر  از مشاوره ی فنی و تخصصی رایگان بهره مند گردید :

01334437527 - 01334437532 - 09355108545