• زبان فارسی سایت راشکیان

ازن در کشتارگاه ها

یکی از راه های شستشو و ضدعفونی کردن لاشه های گاو، گوسفند، مرغ و ...، استریلیزه کردن محیط و هوای داخل یخچال های صنعتی استفاده از دستگاه های ازن ژنراتور می باشد

یکی از راه های شستشو و ضدعفونی کردن لاشه های گاو، گوسفند، مرغ و ...، استریلیزه کردن محیط و هوای داخل یخچال های صنعتی استفاده از دستگاه های ازن ژنراتور می باشد. همچنین یکی از روش های غیر حرارتی جهت ضدعفونی باکتریایی لاشه طیور در کشتارگاه ها، استفاده از گاز ازن است.
به دلیل تماس گوشت با گرد و غبار و سایر آلودگی ها، قابلیت آلودگی بسیار بالا می باشد. 
در سال 2001 سازمان غذا و دارو آمریکا و اتحادیه اروپا استفاده از ازن را  بعنوان ضدعفونی کننده در تولید و بسته بندی  مواد غذایی از جمله میوه، گوشت، ماهی، مرغ و غیره تصویب نموده است. دستگاه های ازن ژنراتور با از بین بردن کلیه میکروب ها، قارچ ها، کپک ها و باکتری ها هوای داخل یخچال را استریل می کند و علاوه بر از بین بردن بوی نامطبوع با کنترل میزان آلودگی محیط، طول عمر و تاریخ انقضاء مواد غذایی را بیشتر نموده و مدت زمان بیشتری محصول را تازه نگه می دارد. 
ازن ژنراتورها به علت کارایی بالا و نصب آسان بر روی هر سیستمی یکی از پر فروش ترین دستگاه های روز دنیا می باشد. شرکت راش کیان تولید کننده دستگاه های ازن ژنراتور صنعتی و خانگی راه حل مناسبی را برای تصفیه آب مصرفی طیور ارائه می دهد. این شرکت در راستای ارتقای کیفیت، سهولت و همتراز با محصولات جهانی اقدام به اخذ نمایندگی شرکت General new partner اروپا نموده است و کلیه محصولات تولیدی تحت لیسانس این شرکت عرضه می گردد.


برای ضدعفونی با استفاده از ازن لازم نیست مکان تخلیه شود، در نتیجه بطور مرتب میزان آلودگی محیط کاهش می یابد و در مراحل مختلف ذبح و بسته بندی موجب افزایش ماندگاری و کاهش آلودگی می شود.

کاربرد ازن:
حذف بو
تصفیه فاضلاب کشتارگاه
استریل و ضد عفونی آب مصرفی
استریل محیط و سطوح سالن بسته بندی