• زبان فارسی سایت راشکیان

کاربرد ازن در استخر و تصفیه آب استخر

ضد عفونی کردن بسیار موثر است و می تواند در استخرهای شنا، جایگزینی مناسب بجای مواد شیمیایی ضد عفونی کننده حاوی کلر و بروم باشد.

ازن (O3) یک عامل ضد عفونی بسیار موثر است و می تواند در استخرهای شنا، جایگزینی مناسب بجای مواد شیمیایی ضد عفونی کننده حاوی کلر و بروم باشد.
استفاده از ازن مانع تشکیل کلرین یا بروم که حاوی محصولات جانبی مانند کلرامین و   trihalomethanes است، می شود.
ازن همچنین قادر است محصولات جانبی ناخواسته که بوسیله کلر ایجاد شده و در پی آن خارش، قرمزی چشم و آلرژی های تنفسی را بهمراه داشته است، از بین ببرد و در نهایت آب را بسیار تمیز و زلال کند.
به دلیل مزیت بالای ازن، در بسیاری از استخرهای عمومی در دنیا از این روش برای تصفیه آب استفاده می کنند. توانایی ازن در از بین بردن میکروب 3000 بار سریعتر از کلر می باشد و طیف گسترده ای از محیط را ضدعفونی می کند.
مجموعه ما بواسطه تجربه خود در زمینه تصفیه آب استخرهای شنا با بیش از صدها مورد نصب و راه اندازی سیستم های ازن ژنراتور ، خدمات وسیعی را در این حوزه به بازارهای تجاری عرضه کرده است. درحال حاضر سیستم های ازن ژنراتور شرکت راش کیان هم برای استخر های جدید در حال ساخت و هم برای استخرهای موجود که سیستم فیلتراسیون از قبل برای آنها طراحی شده است، قابل اجرا می باشد .دستگاه های ازن ژنراتور R.K.C تحت لیسانس شرکت General new partner اروپا می باشد.
مزایای استفاده از ازن:
* حذف کلرامین ها
* مقرون به صرفه بودن
* افزایش شفافیت و کیفیت آب
* کنترل رشد جلبک بر دیواره و کف استخر
* کاهش مواد شیمیایی همچون کلر و بروم
* ضدعفونی کننده 2000 برابر موثرتر از کلر
* بدون هیچگونه عوارضی برای چشم، پوست و مو
* از بین برنده باکتری، قارچ، ویروس و میکروب موجود در آب
* از بین برنده چربی، جامدات، لوسیون ها و سایر آلاینده های موجود در آب
* از بین برنده عوارضی مانند خارش چشم، خشکی پوست و یا تغییر رنگ لباس شنا