• زبان فارسی سایت راشکیان
  • English language rashkiyan site
  • موقع راشكيان باللغة الإنجليزية

نمایندگی فروش دستگاه ازن زن در اصفهان

فروش دستگاه ازن زن برای مصارف خانگی در اصفهان

 

دستگاه ازن زن در  اصفهان

نمایندگی و فروش دستگاه ازن زن برای مصارف خانگی و صنعتی در  اصفهان

دستگاه ازن ساز خانگی برای شست و شوی میوه و سبزیجات:
میوه ها و سبزی ها از هنگامی که از زمین کشاورزی برداشت می شوند تا اینکه به دست مصرف کننده برسد، در معرض آلودگی های میکروبی بالقوه ای قرار می گیرند. - شرکت راشکیان پس از مطالعات بسیار در زمینه آنتی باکتریال کردن میوه و سبزیجات به این نتیجه رسید که به عنوان روشی مطمئن برای شست و شوی میوه و سبزیجات به شما دستگاه ازن زن را پیشنهاد کند. 

دستگاه ازن ساز خانگی برای شست و شوی لباس و خشکشویی ها:
استفاده از ازن در شست و شو باعث افزایش عمر الیاف، کاهش مصرف انرژی، افزایش سرعت شست و شو، کاهش زمان های شست و شو و حتی کاهش زمان مورد نیاز برای خشک کردن می شود. لباس هایی سفیدتر، با بوی تازگی، عمر بیشتر لباس ها و صرفه جویی مالی نتیجه ی استفاده از ازن در صنعت خشک شویی می باشد. ازن این اجازه را به مصرف کننده می دهد تا بدون نیاز به مواد شیمیایی و آب گرم به بالاترین راندمان پاک کنندگی دست پیدا کرد برای رسیدن به این مزایا بهترین گزینه
 دستگاه ازن ساز خانگی راشکیان است.که شما به راحتی میتوانید آن را سفارش دهید تا درب منزلتان بیاید.

دستگاه ازن ساز خانگی برای تهویه هوای محیط در  اصفهان :
حتی اگر سیگار توسط یکی از اعضای خانواده کشیده شده باشد و بخواهید بسرعت از شر آن خلاص شوید چند راهکار هست که همه به شما آن را پیشنهاد میدهند.

مثلا بعضی ها میگویند برای رفع بوی بد خانه پنجره ها را باز بگذارید یا به ذهنتان میرسد هود را روشن کنید تا دود از بین برود.

ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم بجای این روش های تقریبا کم کار آمد قبل ازآمدن مهمان ها اگر حس می کنید فضای خانه بوی سیگار و یا بوی سوختن می دهد،برای از بین بردن بوی بد هوا (مثلا سیگار یا دود ناشی از سوختن غذا و...) ماشین ،اتاق و... از دستگاه ازن استفاده نمایید تا کاملا بوی نا مطبوع را از محیط دور کند.

خرید و فروش دستگاه ازن برای شست و شوی حیوانات خانگی (پت) در شهر اصفهان :

اگر گربه و یا سگ شما کثیف شده باشد و یا به کک آلوده شده باشد.در این صورت شما اقدام به استحمام او می نمائید ولی متوجه خواهید شد که شست و شوی شما فایده آن چنانی در بهبود حیوان ندارد - بهترین روش برای شست و شوی پت استفاده از دستگاه ازن ساز خانگی است.

ارسال به تمام نقاط  اصفهان - شما اگر نیت گرفتن نمایندگی دستگاه ازن ساز در  رشت و یا نیت خرید دستگاه را دارید به صورت تعدادی و یا انبوه ... را دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید تا به صورت انبوه برای شما ارسال کنیم و از تخفیفات نمایندگی ازن RKc استفاده کنید.

09128787303-013-344375